Frezowanie CNC

Frezowanie CNC w naszej firmie jest stosowane w produkcji jednostkowej, mało- i wieloseryjnej. W naszym parku maszynowym posiadamy frezarki do frezowania metali, jak również tworzyw sztucznych oraz drewna. Ogromną zaletą wykorzystania maszyn sterowanych numerycznie (CNC) jest możliwość szybkiej, dokładnej oraz powtarzalnej produkcji. Jednocześnie frezowanie tworzyw sztucznych pozwala na produkcję detali będących zarówno wyrobem końcowym, jak i elementem większych konstrukcji lub podzespołów. Frezowanie CNC odbywa się na frezarkach 5-osiowych, 4-osiowych, 3-osiowych.

Frezarka MOLD MASTER 5D

Maszyna serii MOLD MASTER 5D jest przeznaczona do produkcji elementów wycinanych i frezowanych. Frezowanie może odbywać się w 3, 4, 5 osiach. Materiały jakie są stosowane w wymienionej produkcji to metale kolorowe, tworzywa sztuczne, drewno, LAB, pianki, itp. Seria MOLD MASTER 5D budowana jest dla pola roboczego: 2000 x 1500 mm dla pracy 3D (obszar pracy w 5D może być mniejszy w zależności od pochylenia wrzeciona).

 

W naszej firmie frezarka MOLD MASTER 5D wykorzystywana jest głównie dla przemysłu motoryzacyjnego do produkcji części z tworzyw sztucznych.

Pionowe centrum obróbcze Akira Seiki V4.5XP

Pionowe centrum obróbcze Akira Seiki zapewnia wyjątkową precyzję oraz szybkość cięcia, dzięki systemowi pochłaniania drgań. Maszyna przeznaczona jest do obróbki metali zimnych, na przykład mosiądzu, żelaza, stali nierdzewnej, aluminium, stopów aluminium oraz niektórych tworzyw sztucznych. Frezowanie może odbywać się w 4-osiach.

PARAMETRY TECHNICZNE:

Centrum obróbcze VMC 650L(N)

Obrabiarka VMC jest wyposażona w stabilne łoże, które zapewnia wysoką jakość obróbczą. Sterowanie odbywa się za pomocą systemu CNC. Na obrabiarce można wykonywać posuwy w trzech kierunkach X, Y, Z a także sterować obrotami wrzeciona.

PARAMETRY TECHNICZNE:

Frezowanie cnc