Frezowanie CNC

Usługa frezowania w naszej firmie jest stosowana w produkcji zarówno jednostkowej, jak i wieloseryjnej. W naszym parku maszynowym posiadamy trzy frezarki sterowane numeryczne: 5 – osiowa frezarka firmy INFRAFORM, pionowe centrum obróbkowe Akira Seiki V4.5XP,       pionowe centrum obróbcze firmy JANUS.

Frezarka MOLD MASTER 5D

Maszyna serii MOLD MASTER 5D jest przeznaczona do produkcji elementów wycinanych i frezowanych. Frezowanie może odbywać się w 3, 4, 5 osiach. Materiały jakie są stosowane w wymienionej produkcji to metale kolorowe, tworzywa sztuczne, drewno, LAB, pianki, itp. Seria MOLD MASTER 5D budowana jest dla pola roboczego: 2000 x 1500 mm dla pracy 3D (obszar pracy w 5D może być mniejszy w zależności od pochylenia wrzeciona).

Pionowe centrum obróbcze Akira Seiki V4.5XP

Pionowe centrum obróbcze Akira Seiki zapewnia wyjątkową precyzję oraz szybkość cięcia, dzięki systemowi pochłaniania drgań. Maszyna przeznaczona jest do obróbki zimnych metali, na przykład mosiądzu, żelaza, stali nierdzewnej, aluminium, stopów aluminium oraz niektórych tworzyw sztucznych. Frezowanie może odbywać się w pięciu osiach. 


PARAMETRY TECHNICZNE:

Centrum obróbcze VMC 650L(N)

Obrabiarka VMC jest wyposażona w stabilne łoże, które zapewnia wysoką jakość obróbczą. Sterowanie odbywa się za pomocą systemu CNC. Na obrabiarce można wykonywać posuwy w trzech kierunkach X, Y, Z a także sterować obrotami wrzeciona.

PARAMETRY TECHNICZNE: